Skip to Navigation

Akce

V pátek 7. 6. 2024 od 12:00 hodin se u nás opět uskuteční akce Milwaukee TOUR.  Přijďte si vyzkoušet profi nářadí Milwaukee, pobavit a poradit...
0 Kč
0 Kčbez DPH
0 Kčs DPH

Půjčovna věží a lešení

V půjčovně lešení nabízíme k pronájmu lešení od německé firmy MJ Gerust GmbH. Tato firma je třetím největším výrobcem lešení na světě a její výrobky mají značku nejvyšší kvality. Lešení v naší půjčovně má typové označení PGSA MJ UNI 70 a patří mezi prověřené a osvědčené modely lešení.

Jsme schopni dodat lešení na stavby velkého rozsahu, ale také pro drobné opravy a stavby. Lešení půjčujeme na základě řádné smlouvy o pronájmu lešení. V případě zájmu o pronájem lešení přijedeme za Vámi, zaměříme stavbu a zpracujeme Vám cenovou nabídku na pronájem.

Samozřejmě nabízíme kompletní službu tz: dovoz a odvoz lešení, montáž a demontáž lešení, pronájem lešení. Montáž lešení zajišťujeme odborně zaškolenými montážníky.

Vlastnosti lešení PGSA MJ UNI 70

Vysoká kvalita systému je založena na optimální ergonomické konstrukci, materiálových vlastnostech s dlouhou životností a montážní logikou, která prakticky vylučuje montážní chyby. Jeho zásadním určujícím znakem jsou spoje s kulatými trny a sklopné čepy. Spojením jednotlivých polí lešení pomocí samovyztužovacích podlážek, upevněných přes kulaté trny vertikálních rámů, může být systém namontován ve velmi krátké době. Kromě toho je tím vyloučeno vysmeknutí podlážek, což nabízí vysokou míru bezpečnosti. Sklopné čepy na vertikálních rámech umožňují upevnění zábradlí a diagonál bez použití nástrojů.

V normálním provedení se smí systém lešení MJ UNI 70” používat jako pracovní lešení třídy zatížení 3 podle DIN 4420-1:1990 stejně jako záchytné a střešní záchytné lešení. Systém lešení MJ UNI 100” se smí používat podle šířky pole ve třídě 4 až 6 pro pracovní lešení podle DIN EN 12811. Využití ochranné stříšky je ověřeno v normálním provedení. 

Díky rozsáhlému a funkčně přizpůsobenému sortimentu příslušenství je systém flexibilní, což umožňuje bezproblémovou montáž také na komplikovaných objektech.

Půjčovna pojizdných věží ALUFIX 5000

  • Rychlá a snadná montáž a demontáž bez nářadí
  • Nízká hmotnost
  • Spolehlivá stabilita a neklouzavé pracovní plošiny
  • Robustní a stabilní konstrukce
  • Flexibilní použití
  • Hliníková konstrukce odolávající korozi
  • Rozměr podlážky 0,6m x 2,7 m
  • Lešení skupiny 3, nosnost 200 kg/m2
  • Max.pracovní výška 10,6m

Ceník pronájmu pojizdných věží

pracovní výška 1-7dní 7 a více
4m 371,9 Kč -10 %
5m 413,2 Kč -10 %
6m 454,52 Kč -10 %
7m 495,9 Kč -10 %
8m 537,2 Kč -10 %
9m 578,5 Kč -10 %Při pronájmu pojizdných věží Vás důkladně seznámíme s montážním návodem.

Uvedené ceny pronájmu věží jsou bez 21 %DPH